Office 365


Office 365 Nedir?

ofis 365 ofis 365 office 365

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize her yerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.

Microsoft’un Office 365 ürünü sayesinde, sunucu donanım ve yazılım yatırım maliyetleri olmadan, kullanacağınız kişi kadar ödeyerek  Microsoft Exchange ™ , Microsoft Lync ™, Microsoft SharePoint ™ ve Office Web Apps hizmetlerini anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Dilerseniz bilgisayarınızda kullandığınız Office yazılımını da bu hizmete dahil edebiliyorsunuz.

Belgelerinizin, tercihlerinizin ve diğer ayarlarınızın PC, tablet, telefon veya web’de sizi takip etmesi ve her zaman kaldığınız yerden devam edebilmek için Office’te oturum açmanız yeterlidir.

Office’i PC veya Mac’inize, hareket halindeyken kullanmak için tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyin; bu ikisi arasındaki her yerde kullanmak içinse web’den Office Online’ı kullanın.

Office Online, sık kullanılan Office özelliklerini ve gerçek zamanlı birlikte yazma imkanlarını birleştirerek arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşılan belge, sunu, elektronik tablo ve not defterleri üzerinden ücretsiz işbirliği yapma olanağı sunar.

Office’in masaüstü sürümüyle çevrimiçi olarak belge, elektronik tablo ve sunu oluşturun. Bunları OneDrive’a çevrimiçi kaydedin, başkalarıyla paylaşarak gerçek zamanlı işbirliğinde bulunun

Office Online, paylaşılan projelerde başkalarıyla gerçek zamanlı olarak işbirliği yapmak isteyen herkes içindir.

NETCOM Microsoft Partner olarak Ofis365’i müşterilerine önerir.

Sorularınız için bizimle irtibat’a geçebilirsiniz

Yorumlar & Yanıtlar

Bir cevap yazın