Yedekleme ve Depolama Çözümleri


yedekleme veri depolamaGünümüz şartlarında bilgisayar ortamında oluşturulan verilerin arşivlenmesi, depolanması ve sağlıklı bir şekilde tekrar kullanılabilmesi, iş sürekliliğinin sağlanması ve bilgiye hızlı erişim adına pek çok şirket için hayati önem taşıyor.

Kurumların iş hacimleri büyüdükçe bilgi ve verinin değeri daha da artmaya başlamıştır. İlgili veriye kolay ve daha çabuk erişebilmek, maliyetleri düşük, güvenilirliği yüksek tutmak ve verimi artırmak tüm kurumların önemli planlamaları arasındadır.

NETCOM  verinin değerinin artması ile kullanıcıların, verilerini kategorilere ayrıştırarak depolayacağı, iş sürekliliği için yedekleyeceği, güvenli ancak hızlı ulaşılan ve düşük maliyetli çözümler üretmek üzere anahtar teslim projeler geliştirmektedir.

Veri depolama ve yedekleme konusunda ilgili sürücü ve disklerin konfigürasyonlarının yapılması, sistemlerin veri depolama altyapısına erişimi için gerekli altyapının oluşturulması,  güvenlik ve yetkilendirme tanımlarının yapılması, ek geliştirmeler ve mevcut sistemlerin incelenmesi için danışmanlık verilmesi, gerekli kurulumların yapılması, yazılımların güncellenmesi, veri yedekleme ve felaket önleme projeleri için altyapıların oluşturulması gibi hizmetleri uzun süredir vermektedir.

NETCOM  veri yedekleme ve depolama çözümleri konusunda

  • Dell
  • HP
  • QNAP
  • Symantec Backup Exec
  • Acronis

ile çözümler üretmektedir.

Yorumlar & Yanıtlar

Bir cevap yazın