Network Alt Yapı Kurulumu ve Destek Hizmetleri


Netcom Bilişim Hizmetleri IT sektöründeki bilgi birikimi ve tecrübe ile müşterilerine network kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak çözümlerimizle her zaman yanınızda olmaya hazırız.

Firma olarak ağ çözümlerini belirlemeden önce müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik araştırmalar yapılır. Firmanın mevcut yapısı ve mevcut ihtiyaçları ele alınır.

Gelecekte firmanın yada kurumun ulaşabileği konum göz önünde bulundurularak, ağ altyapısı ve topolojisi ileriye dönük tasarlanır ve belirlenen çözümler süratle uygulanır.

Her türlü aktif network cihazlarının kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar,
ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.

Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

  • Ağ yapısının projelendirilmesi hizmetleri
  • Kablo kanallarının, prizlerin, ağ kablolarının (UTP, Fiber Optik vs.), elektrik altyapısının montajı hizmetleri
  • Ağ cihazlarının, kabinlerin, panellerin montajı hizmetleri
  • Ağ cihazlarının kurulumu, ayarlanması, çalıştırılması hizmetleri
  • Ağ sunucu işletim sitemleri kurulumu hizmetleri
  • Sanal sistemlerin kurulumu yada mevcut çalışan fiziksel network’lerin sanal yapılara implemantasyonu hizmetleri
  • Network ve Internet hizmetlerinin düzenlenmesi hizmetleri (Kullanıcı yetkilendirme; dosya, yazıcı vs. kaynakların paylaştırılması vb.)

Yorumlar & Yanıtlar

Bir cevap yazın