Bakım Anlaşmalı Hizmetler


Bakım Anlaşması , Outsourcing ve Teknik Servis Hizmetleri

Netcom Bilişim Hizmetleri olarak 1999 yılından bu yana kurumsal firmalar için “Sistem Destek ve Bakım Anlaşması” hizmetleri sağlamaktayız.

Bakım Anlaşması hizmetimiz ile, sisteminiz ile ilgili tüm konularda tek yetkili oluyoruz. Bakım anlaşmalarının amacı o anki arızaların giderilmesinden ziyade network sisteminin gözetim altında tutulması, izlenmesi, durmaksızın çalışmasını sağlamaktır. Dolayısi ile bakım anlaşmalarının esas faydası olası işgücü ve bilgi kaybını minimuma indirebilmektir.

Bu müşterilerimize “ Network ve sistemlerin kurulumu, kurulu sistemin devamlılığı ve güncellenmesi, alt yapısının eksiklerinin sağlanması, sistem üzerindeki yazılım ve veritabanların yüklenmesi, sunucu-istemci bilgisayar bağlantılarının yapılması, arızaların uzaktan yada yerinde çözülmesi, network için gerekli güvenliğinin sağlanması ve kritik sistemlerde 7/24 kesintisiz çalışır halde tutulması gibi süreklilik arz eden tüm hizmetleri bakım anlaşmalı firmalarımıza sunmaktayız.

Ayrıca bakım anlaşması olan müşterilerimize verdiğimiz danışmanlık hizmeti ile yeni teknolojilerin ve yeni cihazların getireceği faydalarda müşterilerimize aktarılmakta ve kendileri bilgilendirilmektedir.

Ayrıca yine ihtiyacı belirlenen müşterilerimize Outsourcing “Dış Kaynak Kullanımı” (Eleman Kiralama) olarak tanımlayabileceğimiz hizmet de verilmektedir.
Outsourcing, kuruluşların gereksinim duydukları iş süreçlerini kendi dışında uzman bir kuruluşa emanet etmesi anlamına gelmektedir.

Başka bir deyişle, müşterilerimizin ihtiyaçları ile ilgili konularda uzman bir veya birden fazla teknik personelin müşteri bünyesinde, sözleşme dahilinde belirlenen süre
zarfında teknik destek sağlaması için konumlandırılmasıdır.

Dış kaynak kullanımı sayesinde, müşterilerimiz  kurum içi işbölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu şekilde iş yoğunluğu yaşayan firma etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Ayrıca belli bir tecrübe ve bilgi gereksinimi gerektiren bu pozisyon için hazır yetişmiş kalifiye bir eleman kurum tarafından bir ek yatırım yapmaksızın Netcom tarafından temin edilebilmektedir.

Yorumlar & Yanıtlar

Bir cevap yazın